Usługi

Ubezpieczenia komunikacyjne

Sytuacji ze zdjęcia oczywiście nikomu nie życzę, ale niestety zdarzają się, dlatego musimy mieć obowiązkowe ubezpieczenie OC, o czym każdy wie. Warto jednak pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, a wiadomo, że zdarzyć może się dosłownie wszystko, od pojawienia się zwierzęcia na drodze, poprzez kradzież, ale także może nam zwyczajnie zabraknąć paliwa. Pomyślmy zatem o autocasco lub chociaż o dobrym assistance, żeby w razie, tzw. „W” bez stresu kontynuować swoje plany.

Ubezpieczenia majątkowe

Nasz dom, mieszkanie, to nasz azyl. Ubezpieczenie od wszelkich zdarzeń losowych to podstawa, ale czasami sami możemy niechcący wywołać sytuację zagrożenia, np. zostawienie garnka na gazie, przysłowiowe żelazko, to naprawdę zdarza się bardzo często. Pamiętajcie jednak, że takie sytuacje też mogą być objęte ochroną, nawet, gdy szkoda jest z naszej winy, możemy dostać odszkodowanie.

Ubezpieczenia na życie

Nie ma nic cenniejszego, niż nasze zdrowie i życie. Czasami jednak możemy potrzebować pomocy, bo wydarzy się coś co może nimi zachwiać, warto mieć wtedy dobrą polisę, żeby bez stresu wracać do zdrowia. Na codzień nie myślimy też o tym, co będzie jak nas zabraknie, ale pomyślmy o tym raz, wybierzmy dobrą polisę i śpijmy spokojnie.

Ubezpieczenia turystyczne

Krótki wyjazd, czy urlop wakacyjny ubezpieczyć się warto, a już na pewno, jeśli w grę wchodzi uprawianie sportu. Nikt na wakacjach nie chce się martwić nieprzewidzianymi zdarzeniami, dobrze mieć polisę i wykonać jeden telefon, żeby mieć problem z głowy.

Ubezpieczenia dla firm

Chyba nikomu kto ma ma firmę nie trzeba uświadamiać jak ważne jest ubezpieczenie mienia, pracowników oraz posiadanie OC, od szkód wyrządzonych osobom trzecim, zarówno poprzez usługę, jak i towar.

Ubezpieczenia rolne, zawodowe i inne